Duyuru Listesi

ARADetay
Konu Belge
24/11/2020 tarihinde gerçekleştirilen Spot Boru Gazı İthalatı 2020 Aralık Ayı (A12) talep toplama aşamasında miktar bildiriminde bulunarak kapasite rezerve etmeye hak kazanan lisans sahibi şirket/şirketler hakkında.
7-18 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak olan Enerji Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi
Spot Boru Gazı İthalat Miktarı ve Uygulama Yönteminin Belirlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar kapsamında 2020 Aralık Ayı (A12) için düzenlenecek olan Talep Toplama ve/veya Yarışmaya katılım hakkı elde eden lisans sahibi şirket/şirketlerin ilanı.
Organize Toptan Doğal Gaz Satış Piyasası Yönetmeliği’nde değişiklik yapılması hakkında yönetmelik taslağının görüşe açılması hakkında
2021 Yılı İtibari İle Üniversite Öğrencilerinin Staj Başvurularının Staj Seferberliği Projesi hk
“Doğal Gaz Piyasası Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Taslağı” kamuoyunun görüş ve değerlendirmelerine açılmıştır
“Doğal Gaz Piyasası Lisans Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Taslağı” kamuoyunun görüş ve değerlendirmelerine açılmıştır.
YEKDEM başvuruları hakkında
2020 yılı Ağustos ayı Piyasa Sektör Raporları yayımlanmıştır. Kamuoyuna duyurulur.
2020 Yılı Yurt İçi Kaynak Saptama Çizelgesine ilişkin duyuru
“Doğal Gaz Piyasası Sertifika Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Taslağı” kamuoyunun görüş ve değerlendirmelerine açılmıştır.
İlçelere Doğal Gaz Ulaştırılması Amacıyla Alınan 23/09/2020 tarihli ve 2953 sayılı Cumhurbaşkanı Kararının Uygulanmasına İlişkin Usul ve Esaslar Taslağı Hk.
Fiyat Farkı Uygulamaları Kapsamında Endeks ve Tavan Fiyat Bülteni Hakkında
Biodizel harmanlama yükümlülüğünün devri hk.
Vergi Dairesi Değişikliği Duyurusu
Lisans İşlemlerine İlişkin Başvuruların Usulü Hakkında Duyuru
Lisans İşlemlerine İlişkin Başvuruların Usulü Hakkında Duyuru