Serbest Erişim Platformu- Şarj@TR

Sarj@TR_mobile banner

 

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu “Serbest Erişim Platformu-Şarj@TR”  

“Serbest Erişim Platformu-Şarj@TR” elektrikli araçlara şarj hizmeti verilen yerlerin soket ve istasyon bazında görülebileceği güncel ve güvenli mobil destek uygulamasıdır. Şarj@TR uygulaması ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan şarj ağı işletmeci lisansı alarak şarj hizmeti veren şirketlerin Türkiye çapında yer alan tüm halka açık şarj istasyonları görüntülenebilmektedir.

Ekran görüntülerinden görüldüğü üzere navigasyon bağlantısı ile interaktif harita üzerinden tercih edilen istasyon seçimi ile seçilen istasyona ait soket ve her bir sokete ait rezervasyon ve müsaitlik bilgilerine erişilebilmektedir. İstasyon seçiminden sonra şarj istasyonu bazında ödeme yöntemleri ile ilgili hizmet detayları, soket seçiminden sonra ise şarj hizmetine ilişkin güncel fiyat ve soket gücü bilgileri kullanıcıya sunulmaktadır.

Ayrıca uygulamadaki filtreleme özelliği ile şirketlere ait şarj istasyonları veya istasyonlara ait soketlerin tip ve güçleri görüntülenebilmektedir.

Bunlara ek olarak sıkça sorulan sorular, telefon ve mesaj ile öneri/sorun bildirme ve duyurular için takip seçenekleri uygulama içerisinde yer almaktadır.

 

Şarj@TR Mobil Uygulama Bağlantı Linkleri

Google Play için İndiriniz

App Store için İndiriniz